(0) |
Газові варильні панелі
Такі поверхні обирають професійні шеф-кухарі через можливість легкого регулювання інтенсивності вогню. Hansa оснастили їх захисними приладами, які роблять їх надзвичайно безпечними. Ще однією перевагою є рішення, що допомагає у їх чищенні.
Клас енергоефективності А
Плити Hansa пропонують екологічно чисті рішення, щоб допомогти Вам зберегти свої гроші і час. Клас енергоефективності А захищає навколишнє середовище і зменшує споживання електроенергії.
Газ-контроль
Якщо вогонь випадково згаснув, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.
Емаль EasyClean
Для полегшення чищення внутрішня поверхня духових шаф Hansa покрита особливою емаллю EasyClean з гладкою поверхнею, яка запобігає накопиченню бруду та жиру. Тепер чищення духової шафи стає надзвичайно легким. Зробіть життя комфортнішим! Не витрачайте занадто багато часу на прибирання! Присвятіть його родині та друзям, або вашим інтересам.
Деко для випічки Procook
Гексагональна структура листа procook, розроблена компанією Hansa, це сучасне рішення для приготування більш здорової та смачної їжі. Цього вдалося досягти за допомогою спеціальних заглиблень у формі сот. Крім того, використовується антипригарна емаль. Завдяки такому рішенню шматочки м'яса не прилипають до поверхні або готуються у власному соку під час смаження.
Рівномірне запікання
Ідеальне запікання або випікання залежить не лише від вміння готувати, потрібна також правильна духова шафа. Точний розподіл температури та прогрівання всієї внутрішньої частини духової шафи. Покращена внутрішня геометрія духової шафи забезпечує рівномірну температуру всередині навіть для випікання великої партії на трьох рівнях. Будьте впевнені, все буде просмажено з усіх боків, вам не доведеться хвилюватися щодо нерівномірно пропечених пирогів або надто сухого печеня!
Рецепти на дверцятах
Маючи вдома плити Hansa більше не потрібно продивлятися кулінарні книги в пошуках інформації про приготування страв. На внутрішній стороні дверцят духової шафи розміщений практичний посібник з рекомендаціями щодо температури та тривалості приготування страви. Легкодоступний комфорт. Ось справжнє приготування!
Поворотна ручка автоматичного запалювання
Поворотна ручка запалювання — дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку і поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалає автоматично.
Шухляда для посуду на роликових направляючих
Ящик, розташований під духовою шафою – чудове місце для зберігання посуду, горщиків і сковорідок, а роликові направляючі забезпечують їх легку рухомість.
Суперяскравий галоген
Галогенове освітлення духової шафи спрямоване на її задню внутрішню частину, що надає можливість чітко бачити страви, що готуються.
| Комплектация | Газова плита Плоский деко ProCook Решітка для смаження |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 42 кг |
| Вага в упаковці | 47 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 x 62.5 x 71 см |
| Тип | Газові |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Технічні характеристики й особливості | Дизайн: Integra Потужність загалом: 2 кВт Термометр Потужність гриля 2000 Вт Напруга: 230 В Рецепти на дверцятах духовки |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | Кнопкою |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: діаметром 9.4 см, потужністю 3 кВт Права передня: діаметром 4.6 см, потужністю 1 кВт Ліва задня: діаметром 6.9 см, потужністю 1.75 кВт Права задня: діаметром 6.9 см, потужністю 1.75 кВт |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 58 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Нижній нагрівач Гриль |
| Кількість режимів приготування | 2 |
| Електрозапалювання у духовці | У ручці |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.