ELEYUS CAST 6001 – кухонна плита з газовою варильною поверхнею та газовою духовою шафою об’ємом 50 л. Металева кришка захищає стіну від забруднень під час готування, а регульовані ніжки дозволяють змінити висоту плити та надійно її встановити.
Довговічні чавунні решітки
Смажите, тушкуєте, ще й готуєте десерт? Міцні чавунні решітки стійко утримують посуд, а газових конфорок вистачить і для широких каструль, і для малих сотейників.
Автозапалювання конфорок та духовки
Натискаєте і повертаєте ручку керування однією рукою – полум’я конфорки чи духової шафи автоматично починає палахкотіти. Швидко, просто та без зайвих турбот!
Газ-контроль конфорок та духовки
Гарантує безпеку при випадковому згасанні полум’я конфорок та духової шафи. Датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та перекривають витік газу. Безпека вашого дому під надійним наглядом!
Таймер з автовимкненням
Потрібно зробити багато справ одночасно? Встигайте більше з таймером духової шафи. Помістіть продукти всередину і виберіть тривалість від 10 до 90 хвилин. Коли закінчиться встановлений час, духова шафа автоматично вимкнеться і потішить готовою стравою.
Термометр на дверцятах
Готувати пиріг, запікати м’ясо чи рибу потрібно з різною температурою. Саме для цього на дверцятах газової духовки встановлений термометр. Він допомагає стежити за температурою, а ви можете змінювати рівень нагрівання для відміного пропікання.
SlidingBox: висувний ящик для посуду
Одвічне питання господині – де зберігати посуд? В ящику SlidingBox вони завжди будуть на своєму місці та під рукою. До того ж він зручно висувається і ви легко знайдете потрібний посуд одразу біля плити.
«Смачна» комплектація
Вечеря для великої сім’ї не поміщається на одному деко? В комплекті плити ви отримуєте решітку, глибоке деко для запікання цілої птиці, звичайне – для сімейної піци та пирогів.
Підключення без зайвих зусиль
Підключати плиту до газової магістралі чи балона? Вибирайте на свій розсуд, адже ви отримуєте додатковий набір жиклерів для переходу на зріджений газ.
А клас енергоефективності
Дозволяє суттєво зменшити споживання газу, щоб економити ваші кошти.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності побутової техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в України.
| Комплектация | Плита Глибоке деко Звичайне деко Решітка для гриля Набір для переходу на зріджений газ Кабель живлення з вилкою Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 40 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 x 61 x 67 см |
| Тип | Газові |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Технічні характеристики й особливості | Регульовані ніжки |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 9 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Потужність і тип конфорок | Передня права: потужністю 0.9 кВт, діаметром 5.3 см Задня права: потужністю 1.7 кВт, діаметром 7.4 см Передня ліва: потужністю 2.5 кВт, діаметром 10 см Задня ліва: потужністю 1.7 кВт, діаметром 7.4 см |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 64 л |
| Функції духовки | З підсвіткою З таймером Температурний датчик духовки |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Нижній нагрів |
| Кількість режимів приготування | 1 |
| Електрозапалювання у духовці | У ручці |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.