(0) |
| Комплектация | Плита Стандартный противень Хромированная решетка Инструкция по эксплуатации Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 86 х 60 х 60 см |
| Вага | 33 кг |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89.3 х 64.6 х 63 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | B |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Двойное стекло “Cool touch” |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Без ящика |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Потужність і тип конфорок | Левая передняя: мощностью 950 Вт Правая передняя: мощностью 2900 Вт Левая задняя: мощностью 1700 Вт Правая задняя: мощностью 1700 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 62 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Нижний нагрев Верхний нагрев Нижний + верхний нагрев |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.