(0) |
| Комплектация | Плита Глибоке эмальоване деко Мілке емальоване деко Решітка Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 43.9 кг |
| Вага в упаковці | 47.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 95.2 х 67.6 х 71.8 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Додаткові характеристики | Споживання електроенергії (класичний нагрів): 0.941 кВт Енергетичне споживання (вентиляційний): 0.81 кВт |
| Технічні характеристики й особливості | Форма духовки HomeMade Електронний програматор IconLed Подвійна зона нагріву HiLight |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 230 В |
| Наявність кабеля живлення | Докуповуються окремо |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: діаметром 210/120 мм, потужністю 2200 Вт Задня ліва: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Передня права: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Задня права: діаметром 180 мм, потужністю 1800 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 71 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером Приготування на кількох рівнях одночасно Температурний датчик духовки |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Швидке нагрівання (FastPreheat) Класичний нагрів із вентилятором Великий інфрачервоний гриль із вентилятором AirFry: інтенсивне запікання Круговий нагрівальний елемент із парою Нижній і верхній нагрівальні елементи з парою Великий інфрачервоний гриль Pizza - Приготування піци FrozenBake: приготуваня заморожених страв Розморожування Очищення парою (AquaClean) |
| Особливості духовки | Знімне скло Склепінчаста форма |
| Кількість режимів приготування | 11 |
| Функції поверхні | Індикатор залишкового тепла Кругла зона розширення |
| Країна-виробник товару | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.