(0) |
Головний принцип Artel — виробництво якісних, сучасних високотехнологічних продуктів для споживачів, які цінують комфорт, прості рішення й класику жанру. Стильний ергономічний дизайн, тільки сертифікована сировина та максимально автоматизована начинка підтримують імідж Artel як виробника побутової техніки для людей з чудовим смаком і підвищеними споживчими вимогами.
Газову плиту Apetito OTTIMA-G White від узбецької компанії Artel обладнано чотирма конфорками, газовою духовкою об'ємом 65 літрів.
Модель має емальовані решітки й металевий щиток варильної поверхні.
| Комплектация | Плита Деко Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85х60х60 см |
| Вага | 41.5 кг |
| Вага в упаковці | 46.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 87х64х64 см |
| Тип | Газові |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Технічні характеристики й особливості | Знімне скло дверцят духовки Металевий щиток варильної поверхні |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | Немає |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: потужністю 2 кВт Передня права: потужністю 2.4 кВт Задня ліва: потужністю 2 кВт Задня права: потужністю 1 кВт |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Гриль | Без гриля |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.