(2) |
Сенсорний програматор IconLED, індукційна плита. Духовка стала ще просторішою, а стеля більш склепінчастою, повторюючи конструкцію традиційної дров'яної печі. Повітря вільно циркулює, обволікає продукт з усіх боків, роблячи його ніжним і соковитим усередині і неймовірно хрустким.
| Комплектация | Плита электрическая Противень мелкий эмалированный + глубокий эмалированный Решетка Каталитическая крышка на задней стенке |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 59.4 см |
| Вага | 44.1 кг |
| Вага в упаковці | 47.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 95.2 x 57.6 х 71.8 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Додаткові характеристики | Классический нагрев - 1.03 кВтч Вентиляционный нагрев - 0.8 кВтч Система MultiAir Медленное приготовление GentleBake Динамическая система охлаждения DC Блокировка установленных режимов Программатор IconLED |
| Газ-контроль | Немає |
| Технічні характеристики й особливості | Частично выдвижные телескопические направляющие на 1-м уровне |
| Можливість під'єднання до мережі | 380 В |
| Можливість підключення до балонного газу | Без можливості під'єднання |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Індукційні |
| Електрозапалювання поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Левая передняя: мощностью 2 кВт Правая передняя: мощностью 1.6 кВт Левая задняя: мощностью 2 кВт Правая задняя: мощностью 2 кВт/2.3 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Функції духовки | Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Телескопічні |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Нижний нагрев + вентиляционный нагрев + работа вентилятора Вентиляционный нагрев Быстрый нагрев духовки Большой электрический гриль С подсветкой Классический нагрев Большой гриль + работа вентилятора |
| Особливості духовки | Склепінчаста форма |
| Кількість режимів приготування | 14 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Функції поверхні | Об'єднані зони Програматор |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Енергоспоживання, кВт/год | 1.03 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.