(2) |
| Комплектация | Плита Глибоке эмальоване деко Мілке емальоване деко Решітка Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 59.4 см |
| Вага | 36.5 кг |
| Вага в упаковці | 39.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 95.2 х 57.6 х 71.8 см |
| Тип | Газові |
| Клас енергоспоживання | А |
| Додаткові характеристики | Енергетичне споживання газової духовки 5.8 MJ |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Технічні характеристики й особливості | Форма духовки HomeMade Чавунні решітки ProGrids Електропідпал однією рукою Піролітична емаль Silver-matte Газ-контроль поверхні і духовки Газовий термостат |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 230 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: діаметром 54 мм, потужністю 1000 Вт Задня ліва: діаметром 74 мм, потужністю 1900 Вт Передня права: діаметром 99 мм, потужністю 3000 Вт Задня права: діаметром 77 мм, потужністю 1900 Вт |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Кількість режимів приготування | 1 |
| Електрозапалювання у духовці | У ручці |
| Країна-виробник товару | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.