ELEYUS IMPULS 5008 V – кухонна плита зі склокерамічною варильною поверхнею і електричною духовою шафою об’ємом 53 л. Режим турбогриля створює красиву золотисту скоринку, а конвекція рівномірно розподіляє гаряче повітря, щоб страви однаково пропікалися зовні й усередині.
Склокерамічна варильна поверхня
Склокерамічна варильна поверхня досягає максимальної потужності нагрівання вже за 3 секунди після ввімкнення. До того ж вона красива та довговічна, стійка до високих температур, надовго зберігає свій привабливий вигляд та залишається легкою у догляді.
Нагрівальні елементи Hi-Light
Нагрівальні елементи Hi-Light вигідно відрізняються своєю витривалістю, швидко досягають бажаної температури та служитимуть вам довгі роки. Кожен нагрівальний елемент має 6 рівнів нагрівання, щоб вибрати оптимальну температуру для різних страв.
Двоконтурна розширена зона нагріву
Конфорка складається із основної зони меншого діаметру та додаткової, більшого діаметру. Увімкнення додаткового контуру збільшить потужність зони нагріву більш ніж у 2 рази та помітно пришвидшить готування страви.
Індикатор залишкового тепла
Навіть коли зони нагріву вже вимкнені, але досі залишаються гарячими – на склокерамічній поверхні починає світитися індикатор залишкового тепла, тож слід бути обережними.
Сенсорний таймер з автовимкненням
Потрібно зробити багато справ одночасно? Помістіть продукти всередину духовки, виберіть режим і температуру приготування та ввімкніть таймер. Після закінчення встановленого часу духова шафа автоматично вимкнеться і потішить готовою стравою.
Турбогриль
Хочеться скуштувати качину грудку, як в улюбленому ресторані? Вибирайте режим турбогриля і духовка одночасно увімкне 2 верхніх тени, щоб покрити страву золотистою скоринкою.
Конвекція
Готуйте одночасно на декількох рівнях! Постійна циркуляція гарячого повітря вирівнює температуру в духовій шафі. Так ваші бісквіти та пироги виростають пишними і рівномірно пропікаються.
Легке очищення парою
Залишки їжі та жиру більше вас не турбуватимуть. Внутрішня камера духової шафи покрита антипригарною емаллю, яку достатньо просто протерти після очищення парою. Скло та дверцята легко знімаються для додаткової зручності у догляді, а хромовані знімні направляючі можна мити навіть у посудомийці!
SlidingBox: висувний ящик для посуду
Одвічне питання господині – де зберігати посуд? В ящику SlidingBox вони завжди будуть на своєму місці та під рукою. До того ж він зручно висувається і ви легко знайдете потрібний посуд одразу біля плити.
«Смачна» комплектація
Вечеря для великої сім’ї не поміщається на одному деко? В комплекті плити ви отримуєте глибоке деко для запікання цілої птиці, звичайне – для сімейної піци та пирогів, решітку для апетитних страв на грилі.
А клас енергоефективності
Зменшує споживання електроенергії плити і тому економить ваші кошти.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності побутової техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в України.
| Комплектация | Плита Глибоке деко Звичайне деко Решітка для гриля Кабель живлення Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 38 кг |
| Вага в упаковці | 40 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 92.2 х 54.5 х 68.4 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Технічні характеристики й особливості | Двоконтурна розширена зона нагріву Індикатор увімкнення Діапазон температур: 50-270 °С |
| Можливість під'єднання до мережі | 230 В 400 В |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Ліва нижня: потужністю 700/1700 Вт, діаметром 180 мм Ліва верхня: потужністю 1200 Вт, діаметром 145 мм Права нижня: потужністю 1200 Вт, діаметром 145 мм Права верхня: потужністю 1800 Вт, діаметром 180 мм |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 53 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером З індикатором нагрівання Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Розморожування Конвекція + верхнє + нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання Конвекція + нижнє нагрівання Гриль Турбогриль Турбогриль + Конвекція |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Функції поверхні | Індикатор залишкового тепла |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Енергоспоживання, кВт/год | 0.81 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.