(0) |
Комбінована плита GRUNHELM FM5612W стане надійною помічницею в приготуванні різних страв, якими ви тішитимете сім'ю та дивуватимете гостей.
Модель виготовлена в сучасному лаконічному дизайні, завдяки якому вона прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Ергономічні елементи керування розташовані у класичний спосіб — на передній частині плити над дверцятами духовки.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 87 х 60 х 53 см |
| Вага | 31 кг |
| Вага в упаковці | 32.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.5 х 63.5 х 53.5 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: потужністю 2.85 кВт Задня ліва: потужністю 1.75 кВт Задня права: потужністю 1.75 кВт Передня права: потужністю 1 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 58 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Енергоспоживання, кВт/год | 0.79 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.