(0) |
Комбінована плита Hansa FCMW59329 - преміальний дизайн та багатофункціональність. Електрозапалювання в поворотній ручці забезпечує комфортне використання варильної панелі. Потрійні скляні дверцята гарантують безпеку. Електричний гриль дозволяє якісно запікати великі порції м'яса або птаха з рум'яною скоринкою без пересушування продукту.
| Комплектация | Глубокий противень Плоский противень Решетка для жарки (сушки) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 37.9 кг |
| Вага в упаковці | 41.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 53.5 х 68 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Размеры полости (ВxШxГ, мм) - 372 x 435 x 400 Напряжение питания - 230 В Частота - 50 Гц Общая мощность продукта - 2900 Вт Общая газовая мощность продукта - 7.4 кВт Общая газовая мощность варочной панели - 7.4 кВт Мощность освещения - 25 Вт Энергопотребление газовой духовки - 6.21 МДж Энергопотребление газовой духовки - 1.73 кВт*ч Общий расход газа - 538,51 г/ч Тип соединения - 1N~230 В Длина соединительного кабеля - 130 см Газовое оборудование конфорок - Somipress (Италия) |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Потужність і тип конфорок | Передняя левая: диаметром 9.8 см, мощностью 2.8 кВт Передняя правая: диаметром 5.3 см, мощностью 1 кВт Задняя левая: диаметром 7.3 см, мощностью 1.8 кВт Задняя правая: диаметром 7.3 см, мощностью 1.8 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером З індикатором нагрівання Розморожування Температурний датчик духовки |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Быстрый предварительный нагрев (2900 Вт) Верхний + нижний нагреватели + конвекция (2000 Вт) Гриль (2000 Вт) Верхний нагрев + гриль (супергриль) (2900 Вт) Размораживание (45 Вт) Нижний нагрев (1100 Вт) Верхний нагрев + гриль + конвекция (2900 Вт) Верхний + нижний нагреватели (2000 Вт) |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Енергоспоживання, кВт/год | 0.78 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.