(0) |
Великий пальник потужністю 2.8 кВт Щоденне приготування великих страв більше не є проблемою. Великий пальник потужністю 2.8 кВт дозволить легше справлятися з багатьма завданнями на кухні. Великий пальник забезпечує велику поверхню нагріву. Є можливість оптимально використовувати великі каструлі, щоб одразу приготувати потрібну кількість їжі. Це заощаджує час і забезпечує прекрасний аромат та смак страв.
Поверхня з нержавіючої сталі
Кухня - це серце будинку, а значить, і приміщення, що часто використовується. Варильна поверхня особливо схильна до зовнішніх впливів - часто капає гаряча олія або проливається окріп. Якщо ви хочете, щоб ваша кухня завжди виглядала як нова, вибирайте надзвичайно міцну та просту у догляді техніку. Газова плита з нержавіючої сталі – ідеальне рішення. Її легко утримувати в чистоті, вона міцна та стійка до пошкоджень.
A Клас енергоспоживання
Hansa піклується про навколишнє середовище, застосовуючи поряд із новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
Рівномірне запікання
Покращена внутрішня геометрія духової шафи забезпечує рівномірну температуру всередині навіть для випікання великої партії на трьох рівнях. Будьте впевнені, все буде просмажено з усіх боків.
Хромовані напрямні
Напрямні з нержавіючої сталі забезпечують надійне положення дека в духовці та легкість його переміщення, коли необхідно щось на нього покласти або з нього прибрати. Направляючі можна знімати та мити в посудомийній машині.
Емаль EasyClean
Це рішення зберігає внутрішню частину чистою, а також забезпечує простоту у використанні, тому що за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо емаль, що легко очищається, як стандартна у всіх наших духових шафах.
Емальована кришка
Емальована кришка є дуже зносостійкою. Вона забезпечує безпеку та комфорт.
Рецепти на дверцятах
Рецепти на внутрішній стороні дверцят духової шафи – це практичний посібник, який завжди у вас під рукою. Це інформація про страву, температуру, спосіб, і час його приготування.
Поворотна ручка автоматичного запалювання
Поворотна ручка підпалу – дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку та поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь загориться автоматично.
Газ-контроль
Якщо вогонь випадково згас, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому готування завжди буде безпечним.
Деко для випічки procook
Їжа більше не прилипає до листів! Все завдяки особливій структурі Procook із тисненням у вигляді стільників. Під час запікання жир стікає спеціальними борозенками, не пригоряючи до продуктів. Структура листа також виключає ризик деформації навіть за інтенсивного використання.
| Комплектация | Плита Глубокий противень ProCook Решетка для жарки (сушки) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 33.85 кг |
| Вага в упаковці | 37.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 53.5 х 68 см |
| Тип | Газові |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Технічні характеристики й особливості | Размеры полости (В x Ш x Г): 369 x 435 x 440 мм Общая мощность: 2000 Вт Общая газовая мощность: 10.2 кВт Общая мощность варочной панели: 7.4 кВт Мощность подсветки: 25 Вт Энергопотребление газовой духовки: 1.77 кВт*ч Общий расход газа: 742,27 г/ч Тип соединения: 1N~230 В Газовое оборудование конфорок: Somipress (Италия) |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Відкидний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Потужність і тип конфорок | Передняя левая: диаметром 9.8 см, мощностью 2.8 кВт Передняя правая: диаметром 5.3 см, мощностью 1 кВт Задняя левая: диаметром 7.3 см, мощностью 1.8 кВт Задняя правая: диаметром 7.3 см, мощностью 1.8 кВт |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 71 л |
| Функції духовки | З підсвіткою З індикатором нагрівання |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Гриль Нижний нагрев |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Кількість режимів приготування | 2 |
| Електрозапалювання у духовці | У ручці |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.