(1) |
| Комплектация | Глибоке деко ProCook Плоске деко ProCook Решітка для смаження (сушіння) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 45.1 кг |
| Вага в упаковці | 50.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 62.5 х 71 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Внутрішня камера духової шафи (ВxШxГ): 37.2 x 43.5 x 40 см Загальна потужність: 2900 Вт Загальна газова потужність: 7.5 кВт Потужність освітлення: 25 Вт Споживання енергії: 0.78-0.99 кВт*год Загальна витрата газу: 545.79 г/год Потужність грилю: 2000 Вт Потужність верхнього тену: 900 Вт Потужність нижнього тену: 1100 Вт Тип з'єднання: 1N~230 В Довжина сполучного кабелю: 130 см Газове обладнання конфорок: Defendi (Італія) |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 230 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: 9.8 см, 3.0 кВт Передня права: 4.6 см, 1 кВт Задня ліва: 6.9 см, 1.75 кВт Задня права: 6.9 см, 1.75 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером З індикатором нагрівання Розморожування Температурний датчик духовки |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Швидке попереднє нагрівання Верхній + нижній нагрів + конвекція Гриль Верхній нагрів + гриль (супергриль) Розморожування Нижній нагрів Верхній нагрів + гриль + конвекція Верхній + нижній нагрів |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Енергоспоживання, кВт/год | 0.78 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.