(0) |
Комбінована плита HANSA FCMS58224 привертає увагу своїми елегантним виготовленням. Модель представлена в кольорі неіржавка сталь, доповнена круглими регуляторами й LED-дисплеєм. Така плита підійде до більшості сучасних кухонних інтер'єрів.
| Комплектация | Комбінована плита Глибоке деко ProCook з антипригарним покриттям Плоске деко ProCook з антипригарним покриттям Решітка для смаження |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 50 x 60 см |
| Вага | 41 кг |
| Вага в упаковці | 45 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 x 53.5 x 68 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Потужність гриля: 2000 Вт Потужність під'єднання: 2900 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: діаметром 9.8 см, потужністю 2.8 кВт Передня права: діаметром 5.3 см, потужністю 1 кВт Задня ліва: діаметром 7.3 см, потужністю 1.8 кВт Задня права: діаметром 7.3 см, потужністю 1.8 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 62 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє і нижнє нагрівання + конвекція Гриль Верхнє нагрівання + гриль (супергриль) Розморожування Нижнє нагрівання Швидке нагрівання Верхнє нагрівання + гриль + конвекція Верхнє нагрівання + нижнє нагрівання (конвекція) |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Енергоспоживання, кВт/год | 0.86 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.