Розігріти за 4 хвилини
Ви завжди поспішаєте і не встигаєте на все? Ця функція дозволяє дуже швидко розігріти духову шафу до потрібної температури. Вона активує термо- і нижній нагрівачі або покращений гриль і вентилятор, таким чином використовуючи повну потужність духовки для швидкого нагрівання робочої камери. Ви можете увімкнути духову шафу за кілька хвилин до початку випікання і бути впевненими, що все встигнете вчасно!
Очищення парою
З функцією очищення парою чистка духової шафи більше не буде таким клопітким заняттям. Пара розм'якшує бруд, і чистка обмежується тим, що на піддон потрібно налити 1 склянку води, встановити духовку на 50°C і залишити прилад на 30 хвилин. Розм'якшений парою бруд легко видаляється з усієї духовки за допомогою губки з водою та миючого засобу. Жирні плями та інші забруднення зникнуть без використання шкідливих хімічних засобів
Емаль EasyClean
Миття духової шафи - клопітка справа, яка вам точно не до вподоби. Щоб полегшити процес чищення, внутрішні поверхні духовок Amica покриті спеціальною емаллю EasyClean, яка усуває пори та порожнини, що сприяють накопиченню бруду та жиру. Відтепер чистити духовку буде неймовірно легко. Зробіть своє життя простішим! Не витрачайте багато часу на прибирання! Проведіть його зі своїми близькими або за своїми інтересами.
Клас енергоспоживання А
Оплата рахунків за електроенергію - це рутина. З плитою Amica ви гарантовано будете використовувати менше електроенергії. Тепер ви можете готувати і випікати стільки, скільки душа забажає: ви економите, а навколишнє середовище отримує користь!
Рівномірне випікання
Більше ніяких невдалих тортів! Ваші пироги більше ніколи не будуть недопеченими в середині або підгорілими з боків. Рішення, що використовується в духових шафах Amica, забезпечує належну циркуляцію повітря в робочій камері. Це гарантує, що ваша випічка рівномірно підрум'яниться і пропечеться.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага в упаковці | 43 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97 х 68.5 х 52.5 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Технічні характеристики й особливості | Потужність гриля 2000 Вт Кількість автоматичних програм: 8 Швидкий нагрів |
| Можливість під'єднання до мережі | 230 В |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: діаметром 120/180 мм, потужністю 700/1700 Вт Ліва задня: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права передня: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права задня: діаметром 120/180 мм, потужністю 700/1700 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Функції духовки | З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Режими приготування | Стандартне приготування Функція розморожування |
| Функції поверхні | Кругла зона розширення |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.