(0) |
Переваги комбінованої плити KAISER HGE 93505 S
| Комплектация | Плита Глибоке деко Решітка для смаження Рожен Рогач для дека Чавунна решітка для сковороди WOK Інструкція 4 ніжки Перехідники під різний тип газу Чавунна плита для гриля |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 90-96 х 90 х 60 см |
| Вага | 60 кг |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 102 х 93 х 70.5 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Можливість під'єднання до балонного газу Кількість рівнів напрямних: 2 Енергоспоживання: 3.5 кВт/год Потужність під'єднання: 3500 Вт Ящик для посуду: висувний |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: діаметром 90 мм, потужністю 3000 Вт Ліва задня: діаметром 65 мм, потужністю 2000 Вт Права передня: діаметром 40 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 65 мм, потужністю 2000 Вт Центральна: діаметром 130 мм, потужністю 4500 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 115 л |
| Функції духовки | З конвекцією З підсвіткою З таймером |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Каталітична |
| Тип напрямних | Телескопічні |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.