(0) |
Панель керування
Hotpoint-Ariston HSFO 3T235 WC X працює й зі звичайними мийними засобами, і з таблетками 3 в 1. Світлові індикатори попередять про потребу поповнити сіль і ополіскувач. Вбудований дисплей зображає номер обраної програми та інші параметри. Є можливість відкласти старт на термін до 12 годин — запускайте прилад у зручний час або в період дії найвигідніших тарифів на електроенергію.
| Комплектация | Посудомийна машина Внутрішнє обладнання Лоток для столових приладів Інструкція з експлуатації Заливний шланг Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 45 x 59 см |
| Вага | 39.5 кг |
| Вага в упаковці | 41.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 x 60 x 60 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 86-89 x 45-50 x 59 см |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 10 |
| Витрата води за цикл/рік | 9/2520 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.66/189 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Основні програми | Гігієнічна Самоочищення Попереднє ополіскування Щоденне миття Інтенсивне миття Експрес Еко Делікатне миття Безшумне миття |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Датчики | Чистоти води |
| Індикація часу | На дисплеї |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткова інформація | 3D Zone wash - дозволяє на 40% підвищити інтенсивність мийки в одній з обраних кошиків Система конвекційного сушіння ActivEco Опція екстрасушіння ExtraDry |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.