(1) |
Інтенсивна програма
Тривала програма миття посуду за 65 °C ідеально підходить для найбільш забрудненого посуду.
Опція використання мийного засобу в таблетках
Опція для того, щоб зробити обраний цикл ідеальним для використання мийного засобу таблетки.
Камера з нержавіючої сталі
Внутрішня поверхня камери зі 100% неіржавкої сталі.
Відкладений старт
Відкладений старт дає змогу запустити посудомийну машину, навіть коли Вас немає вдома. Завантажте машину, додайте мийний засіб і виберіть програму. Перш ніж натиснути кнопку Старт, виберіть, за який час миття має початися, й ваша посудомийна машина подбає про посуд саме тоді, коли Ви цього побажаєте, не відвертаючи Вашої уваги від важливіших справ.
| Комплектация | Посудомийна машина Лоток для столових приборів Внутрішнє оснащення Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82-90 х 44.8 х 55.5 см |
| Вага | 26.6 кг |
| Вага в упаковці | 31.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 x 50 x 67.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 45 х 58 см |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 10 |
| Витрата води за цикл/рік | 11.5/3220 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.834/238 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Основні програми | Повсякденне миття Інтенсивне миття Делікатне миття Експрес-програма Економна програма (Еко) |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Індикація часу | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Технологія 6TH sense |
| Колір панелі керування | Білий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | LED |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.