(1) |
Технологія 6TH SENSE
Забудьте про попереднє миття. Технологія 6TH SENSE забезпечує якісне миття без попереднього миття вручну або замочування, заощаджуючи воду й електроенергію.
Таймер відкладеного старту
Створений саме для вас таймер відкладеного старту дасть вам змогу встановити оптимальний саме для вас час початку програми.
Різні опції миття
Ідеальне керування простором. Додавайте, прибирайте та змінюйте положення модульних кошиків посудомийної машини на свій розсуд і відповідно до Ваших потреб.
Регульований верхній кошик
Регульований верхній кошик у вашій посудомийній машині дасть вам створити додатковий простір і розмістити посуд нестандартних форм і розмірів.
Захист від протікання
Ця модель посудомийної машини Whirlpool обладнана зовнішньою системою захисту від протікання. Вона розміщена на шлангу водопостачання і призначена для захисту від переливання, у разі несправності приладу.
Вибір кошика
Економне використання води. Опція вибору одного з кошиків дасть Вам змогу вимити невелику кількість посуду, використовуючи лише один з кошиків. Більше не потрібно чекати, поки набереться необхідна кількість посуду. Насолоджуйтесь чистотою та економією.
FLEXISPACE
Організуйте простір. Модульні кошики FlexiSpace дадуть Вам змогу вільно на свій розсуд розташовувати посуд у посудомийній машині.
| Комплектация | Посудомийна машина Внутрішнє обладнання Лоток для столовых приборов Гарантійний талон Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82 x 44.8 x 57 см |
| Вага | 29.6 кг |
| Вага в упаковці | 31.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 х 50 х 67.5 см |
| Фірмові технології | 6th Sense |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 x 45 x 57 см |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 10 |
| Витрата води за цикл/рік | 9/2520 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.74/212 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Основні програми | Миття ЕКО 6th Sense Інтенсивне миття Гематит Прискорене миття 30' Попереднє миття |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Датчики | Визначення виду мийного засобу |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткова інформація | Технологія 6TH SENSE |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Внутрішнє оснащення | Регульований верхній кошик |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.