(0) |
| Комплектация | Посудомоечная машина Внутреннее оснащение Инструкция по эксплуатации Гарантийный талон Фасадная декоративная панель в комплект не входит |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8 x 59.8 x 55 см |
| Вага | 33.8 кг |
| Вага в упаковці | 35.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 85.9 x 64.4 x 66.1 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 x 60 x 59 см |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 13 |
| Витрата води за цикл/рік | 12.9/3612 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.92/262 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Эко 50 Интенсивная 70 Clean&Shine Мини |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Індикація часу | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Внутренний корпус из нержавеющей стали Саморегулируемый фасад |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | LED |
| Внутрішнє оснащення | 2 полки для чашек Фиксированный верхний ящик |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.