(0) |
Економія під вашим контролем
Посудомийна машина WIC3C33PEF з технологією 6th Sense споживає всього 9.5 літрів води для миття до 14 комплектів посуду за допомогою екопрограми. Це можливо завдяки "зеленому резервуару" - спеціальному контейнеру, який фільтрує та зберігає воду після останнього ополіскування. Посудомийна машина використовує її під час наступного циклу. Вода зберігається не більше 72 годин, що унеможливлює появу бактерій.
| Комплектация | Посудомоечная машина Внутреннее оснащение Лоток для столовых приборов Инструкция Гарантийный талон Фасадная декоративная панель в комплект не входит |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82-90 х 59.8 х 55.5 см |
| Вага | 35.5 кг |
| Вага в упаковці | 37.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Серия | WIC |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 91 x 62.5 x 67.5 см |
| Фірмові технології | 6th Sense |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 60 х 56 см |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 14 |
| Витрата води за цикл/рік | 9.5/2660 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.833/238 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Основні програми | Ополаскивание Предварительное ополаскивание (замачивание) Повседневная мойка Интенсивная мойка Деликатная мойка Экспресс-программа Экономичная программа (Эко) Бесшумная мойка (ночная) |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Датчики | Завантаження Чистоти води |
| Індикація часу | На дисплеї Промінь на підлозі |
| Додаткова інформація | EcoFriendly 6TH SENSE Hygenic+ Multizone FlexiSpace |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.