(0) |
Перетворіть кожну свою трапезу на справжнє свято
Подавайте свої кулінарні шедеври тільки на найкращому посуді. Якість столового посуду та приладів безпосередньо пов'язана зі смаковими відчуттями від їжі.
Не заощаджуйте на посуді
Посудомийні машини HOTPOINT ARISTON бездоганно вимиють вироби з найтоншого скла та порцеляни.
| Комплектация | Посудомоечная машина Внутреннее оснащение Инструкция по эксплуатации Гарантийный талон Лоток для столовых приборов Фасадная декоративная панель в комплект не входит |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82 х 59.8 х 55.5 см |
| Вага | 35.5 кг |
| Вага в упаковці | 37.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 91 x 62.5 x 67.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 60 х 56 см |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 13 |
| Витрата води за цикл/рік | 12/2660 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 1.04/266 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Основні програми | Ополаскивание Интенсивная мойка Деликатная мойка Экспресс-программа Эко 60 |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Датчики | Завантаження |
| Індикація часу | Немає |
| Тип мотора | Асинхронний |
| Колір панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.