(0) |
InfoLight — індикатор, який повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює
Точка на підлозі під посудомийною машиною, що світиться, горітиме протягом ходу програми та автоматично згасне після її завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води протягом усього терміну служби приладу
Збої в роботі обладнання, як видається, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, що коштує вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини з системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з вимикачем поплавця, які забезпечують 100% захист від протікання. Щобільше, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін служби вашого пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.
Інноваційна технологія оптимального використання води для максимальної ефективності миття посуду
Bosch винайшов нову унікальну систему миття ActiveWater, яка дозволяє максимально ефективно використовувати кожну краплю води. На основі таких параметрів, як швидке нагрівання, оптимізована система фільтрації, цільовий розподіл води та збільшена потужність помпи складається формула ActiveWater: менше води та енергії, більше потужності. Посудомийні машини ActiveWater здатні вимити 14 комплектів посуду, використовуючи лише 10 літрів води під час програми "Економічна 50°C". Також усі машини ActiveWater можуть приєднуватися до системи постачання гарячої води, і в такому разі рівень споживання енергії становить лише 0.6 кВт/год. для програми "Економічна 50°C".
Двигун EcoSilence Drive: миття посуду так, як ви ніколи не чули
Підтримувати чистоту в будинку може бути важко. Зберегти тишу іноді здається просто неможливо! Наші посудомийні машини з двигуном EcoSilence Drive забезпечують високу якість миття з низьким рівнем шуму. Прилади з EcoSilence Drive обладнані безшумним, безщітковим, економним двигуном, що оптимально зменшує шум тертя, забезпечуючи таким чином більш плавне, тихе функціонування.
Гарантія якості Bosch: на всі посудомийні машини 10 років гарантії від наскрізної корозії
Інженери компанії Bosch впровадили багато інновацій, які гарантують надзвичайно довгий термін служби побутових приладів. Наприклад, вони розробили нову конструкцію внутрішньої камери посудомийної машини, яка відрізняється особливими технологіями, пов'язаними з виробництвом, обробкою та з'єднанням складових елементів камери. Ці технології у поєднанні з високоякісними пластинами з нержавіючої сталі становлять максимальний захист проти наскрізної корозії. Отримайте і ви користь від інноваційних технологій та скористайтеся 10-річною гарантією проти наскрізної корозії внутрішньої камери посудомийної машини.
Ефективне використання мийних засобів
Засіб для миття розміщується в диспенсері зверху на дверцятах. Перед початком процесу миття він падає в спеціальну кювету у верхньому коробі, що гарантує його ретельне розчинення завдяки чіткому напрямку струменів води.
Автоматичні програми
Неправильний вибір програми витрачає не лише час, а й воду та енергію. Автоматичні програми Bosch самостійно регулюють температуру води та час полоскання під час миття посуду відповідно до ступеня забруднення та обсягу завантаження. Це означає, що за допомогою автоматичних програм ви використовуєте стільки води, скільки потрібно для досягнення найкращих результатів. Правильне миття для кожного завантаження — це лише одним натисканням кнопки!
| Комплектация | Посудомоечная машина Инструкция по эксплуатации Гарантийный талон Фасадная декоративная панель в комплект не входит |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5 x 59.8 x 55 см |
| Вага | 30.93 кг |
| Вага в упаковці | 33.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | SMV |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 87 x 67 х 66 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.5-87.5 x 60 x 55 см |
| Потужність підключення | 2400 Вт |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 12 |
| Витрата води за цикл/рік | 10.5/2310 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 1.02/224 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Пользовательская программа Quick L Автоматическая 45-65°C Эко Интенсивная |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Датчики | Визначення виду мийного засобу |
| Індикація часу | Промінь на підлозі |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Материал бака: нержавеющая сталь/поллинокс Индикатор завершения программы Технология Home Connect Система ExtraDry Дистанционный запуск Очистка машины Защита от протечки AquaStop Система DosageAssist Дополнительная сушка Технология защиты стекла |
| Тип мотора | Інверторний EcoSilence Drive |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Внутрішнє оснащення | Корзина для столовых принадлежностей Стопор коробов |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.