(0) |
| Комплектация | Посудомийна машина Внутрішнє обладнання Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82 х 44.8 х 55.5 см |
| Вага | 29.6 кг |
| Вага в упаковці | 31.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 87 х 50 х 62 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82-90 х 44.8 х 56 см |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 10 |
| Витрата води за цикл/рік | 11.5/3220 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.83/238 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Основні програми | Еко Інтенсивне миття Звичайне миття Прискорена 40' |
| Індикація часу | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип мотора | Асинхронний |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Внутрішнє оснащення | Регульований верхній кошик Наявність кошика для столових приборів |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.