(0) |
ТЕХНОЛОГІЯ 6TH SENSE
Попереднє ополіскування посуду не потрібне.
Завдяки технології 6th SENSE ви отримаєте ідеально чистий посуд без попереднього ручного миття, замочування чи протирання, заощадивши водночас воду і електроенергію
Power Clean
Попереднє ополіскування посуду не потрібне.
Завдяки технології 6th SENSE PowerClean ви отримаєте ідеально чистий посуд без попереднього ручного миття, замочування або протирання.
Функція MultiZone
Дає змогу вибирати між максимальною інтенсивністю миття й оптимальним споживанням енергії завдяки концентрації напору водяних струменів на обраний вами кошик. Ви можете скористатися нею як для нормальної програми миття, так і для інтенсивної.
Багатофункціональні таблетки
Функція, розроблена для вас. Вкажіть тип засобу для миття посуду. У разі використання таблеток ви зможете вибрати програму, спеціально розроблену для цього типу мийного засобу. Результат завжди буде ідеальним.
| Комплектация | Посудомийна машина Лоток для столових приладів Внутрішнє обладнання Заливний шланг Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 45 x 59 см |
| Вага | 39.5 кг |
| Вага в упаковці | 41.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 x 60 x 67.5 см |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 10 |
| Витрата води за цикл/рік | 9/2520 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.74/212 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Попереднє ополіскування Щоденне миття Інтенсивне миття Експрес Еко Делікатна |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Датчики | Завантаження Чистоти води |
| Індикація часу | На дисплеї |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Технологія PowerClean Гігієнічне ополіскування |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Білий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.