(0) |
В кошику MaxiFlex поміститься столове приладдя будь-яких форм і розмірів, навіть віночки й ополоники.
Глибокий висувний ящик MaxiFlex з регульованими роздільниками дасть змогу із легкістю завантажити в нього будь-який вміст, хоч би яким великим і громіздким він був
Тримачі для келихів у нижньому кошику — безпечно для скла та без розводів
Розташований у нижньому кошику тримач для келихів GlassHolder надійно фіксує навіть келихи з довгими ніжками. У нього поміститься до 4 келихів, водночас його ширина регулюється залежно від розміру келихів.
QuickSelect: інтуїтивне керування легким рухом пальця
Один дотик — і функція QuickSelect підбере параметри миття. Задайте слайдером час. Ось і все — машина зробить інше. Гармонійне як ніколи раніше досягнення бездоганної чистоти посуду.
Бездоганна чистота за будь-якого завантаження з SatelliteClean
SatelliteClean дає змогу поліпшити зону розбризкування до трьох разів, порівнюючи зі звичайними приладами; навіть посуд, що щільно стоїть, буде ретельно вимитий. Жодних розводів і плям — просто бездоганна чистота.
AirDry дає змогу підвищити продуктивність утричі, порівнюючи із системами з зачиненими дверцятами
Наприкінці фази сушіння дверцята автоматично відчиняються на 10 см без найменшої вашої участі, і повітря повністю висушує тарілки та столове приладдя. Витирати посуд рушником більше не доведеться.
Aqua Control — система захисту від протікання з двошаровим наливним шлангом і електромагнітним клапаном на початку шланга,
| Комплектация | Посудомийна машина Інструкція Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8 х 59.6 х 55 см |
| Вага | 37.08 кг |
| Вага в упаковці | 38.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 86.4 х 63.5 х 68 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 - 88 х 60 х 55 см |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 14 |
| Витрата води за цикл/рік | 10.5/2310 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.82/180.60 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Основні програми | Швидке миття (Quick) Попереднє ополіскування Програма "1 година" Програма "1 година 30 хвилин" Програма "2 години 40 хвилин" Програма ECO Програма AUTO Sense Програма Machine Care |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Датчики | Визначення виду мийного засобу Завантаження Чистоти води |
| Індикація часу | Промінь на підлозі |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Регулювання пом'якшення води 10 рівнів Кріплення дверей на ковзних напрямних Сенсорне слайдерне керування Quik Select Планетарний розпилювач |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Номінальна потужність | 1950 Вт |
| Внутрішнє оснащення | Складані полички для чашок 2 складані решітки для тарілок |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.