(2) |
Технологія 6TH SENSE
Забудьте про попереднє миття. Технологія 6TH SENSE забезпечує якісне миття без попереднього миття вручну або замочування, заощаджуючи воду та електроенергію.
Таймер відкладеного старту
Створено саме для вас. Таймер відкладеного старту дозволить Вам встановити оптимальне саме для вас час початку програми.
Захист від протікання
Ця модель посудомийної машини Whirlpool оснащена зовнішньою системою захисту від протікання. Система розміщена на шлангу водопостачання та призначена для захисту від переливу у разі несправності приладу.
FLEXISPACE
Організуйте простір. Модульні кошики FlexiSpace дозволять Вам вільно на свій розсуд розташовувати посуд у посудомийній машині.
| Комплектация | Посудомийна машина Лоток для столових приладів Інструкція Гарантійний талон Фасадна декоративна панель в комплект не входить |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82-90 х 59.8 х 55.5 см |
| Вага | 35.5 кг |
| Вага в упаковці | 37.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 91 х 62.5 х 67.5 см |
| Фірмові технології | 6th Sense |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 60 х 56 см |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 14 |
| Витрата води за цикл/рік | 6.5/1820 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.93/238 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Основні програми | Ополаскивание Предварительное ополаскивание (замачивание) Повседневная мойка Интенсивная мойка Деликатная мойка Экспресс-программа Экономичная программа (Эко) Бесшумная мойка (ночная) |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Датчики | Завантаження Чистоти води |
| Індикація часу | На дисплеї Промінь на підлозі |
| Додаткова інформація | Технология 6th Sense EcoFriendly Hygenic+ Multizone FlexiSpace |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | B |
| Індикація | Дисплей |
| Номінальна потужність | 1900 Вт |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.