(0) |
Висувний диспенсер для мийного засобу
Просте відкривання кришки диспенсера
Іноді, намагаючись відкрити диспенсер для мийного засобу, ви ризикуєте ушкодити пальці. Висувний диспенсер для мийного засобу настільки легко відкривається й закривається, що додавання мийного засобу не становить жодних труднощів.
| Комплектация | Посудомийна машина Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 59.8 x 60 см |
| Вага | 42 кг |
| Вага в упаковці | 44.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 88.9 x 64.4 x 66.1 см |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 13 |
| Витрата води за цикл/рік | 12.9/3612 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.92/262 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Еко 50 Інтенсивна 70 Clean&Shine Quick&Shine Міні |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Індикація часу | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Внутрішній корпус з неіржавкої сталі |
| Колір панелі керування | Білий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | LED |
| Внутрішнє оснащення | 2 полиці для чашок Фіксований верхній ящик |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.