(0) |
12 комплектів посуду
Начисто вимитий посуд для великої родини - звичайна справа для посудомийної машини. Варто лише завантажити до 12 комплектів посуду в кошики, а посудомийка все зробить за вас.
Додатковий кошик для столових приладів
Завдяки кошику для столових приладів зручно використовувати простір посудомийки, а ваші виделки та ножі знаходяться в одному місці та завжди будуть під рукою.
Половинне завантаження
Якщо посуду недостатньо для повного завантаження посудомийки та ви хочете почати процес миття - вибирайте режим половинного завантаження, заощаджуючи при цьому воду та електроенергію.
Використання таблеток «Все в 1»
Посудомийна машина поступово розчиняє мийний засіб, ополіскувач, сіль та інші компоненти таблеток «Все в 1» у процесі миття, щоб в результаті посуд був бездоганно чистим.
4 основні програми
| Комплектация | Вбудована посудомийна машина Монтажний комплект Шаблон для монтажу фасадної панелі Інструкція Гарантійний талон Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82-87 х 59.8 х 57 см |
| Вага | 38 кг |
| Вага в упаковці | 40.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 86.1 х 64.4 х 66.1 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82-87 х 60 х 57 см |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 12 |
| Витрата води за цикл/рік | 9-11/3360 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.9/258 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Основні програми | Еко Інтенсивна Повсякденна Ополіскування |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Індикація часу | Сигнал завершення програми |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Відкладений старт (3/6/9 год) |
| Тип мотора | Асинхронний |
| Колір панелі керування | Білий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | LED |
| Номінальна потужність | 1900 Вт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.