(1) |
Самоочищення фільтрів
Автоматична система запобігає засміченню фільтрів, а спеціальна система ополіскування запобігає неполадкам у їх роботі.
AquaStop
Посудомийні машини Gorenje обладнані найнадійнішим захистом від протікання - AquaStop. Якщо ви ввімкнули посудомийну машину Gorenje та вийшли з дому у справах, будьте спокійні! Вбудована система AquaStop забезпечить абсолютну безпеку. У разі виникнення протікання ця система перекриє надходження води, а помпа відкачає воду, що залишилася, з бака машини.
Абсолютно сухий посуд TotalDry
Завжди чистий і завжди сухий посуд. Приголомшливе нове рішення на ринку! У топмоделях посудомийних машин застосовано запатентовану технологію, яка повністю висушує посуд і надає їй неймовірного блиску. Після циклу миття дверцят посудомийної машини автоматично відкривається. Це дуже зручно: адже коли ви будете готові виймати посуд, машина буде вже відкрита, а посуд сухий і холодний.
Тиха робота
Спеціальна ізоляція посудомийних машин Gorenje забезпечує їхню практично безшумну роботу. Найбільш тихі посудомийні машини Gorenje працюють із рівнем шуму всього 49 дБ (за європейським стандартом; фактичний рівень шуму, виміряний у лабораторії, 45 дБ). Мінімальна різниця в рівні шуму, яку може вловити вухо людини, становить 3 дБ.
Система MultiClack
Зручне рішення для миття великих каструль, тарілок та склянок! Верхній кошик у посудомийних машинах Gorenje можна розміщувати на двох рівнях. Переставляти між рівнями зовсім нескладно, оскільки фіксатори зручно розташовані з обох боків кошика. Система MultiClack надає більше можливостей для миття посуду різного розміру.
3 в 1
За допомогою функції «3 в 1» посудомийна машина автоматично визначає, який вид мийного засобу використовується — звичайний набір або таблетка «3 в 1», і пристосовує щодо нього процес миття. Це забезпечує блискучий результат незалежно від використаного мийного засобу.
Функція SpeedWash
Чистий посуд у два рази швидше.При помірно забрудненому посуді час програми можна скоротити наполовину, просто натиснувши кнопку SpeedWash (Швидке миття). З цією функцією машина автоматично регулює температуру та кількість води для миття, забезпечуючи бездоганну чистоту та сушіння посуду за максимально короткий час.
| Комплектация | Посудомойная машина Инструкция Гарантийный талон Набор для монтажа Фасадная декоративная панель в комплект не входит |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5 х 44.8 х 55 см |
| Вага | 34.5 кг |
| Вага в упаковці | 39.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 88.5 х 48.5 х 62 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 45 х 58 см |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 11 |
| Витрата води за цикл/рік | 9.5/2660 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.74/207 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Автоматическая программа Интенсивная мойка ЭСО программа Программа для мойки стекол Программа SpeedWash |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Датчики | Визначення виду мийного засобу Завантаження |
| Індикація часу | На дисплеї |
| Додаткова інформація | Total Dry - автоматическое открытие дверей |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Номінальна потужність | 1760 Вт |
| Внутрішнє оснащення | Количество корзин: 3 Регулировка высоты верхней корзины: Система Click-Clack Сложные нижние держатели для тарелок Количество уровней распыления воды: 5 Количество разбрызгивателей: 3 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.