(0) |
Функція половина завантаження
Вам не потрібно більше чекати, поки посудомийна машина буде заповнена, щоб запустити цикл. Достатньо заповнити один кошик або два наполовину. Усі розбризкувачі працюватимуть по черзі (послідовний режим). Цикл забезпечить економію часу та грошей.
Відстрочка старту: 3/6/9 год
Виберіть потрібний момент. За допомогою цієї функції можна запрограмувати посудомийну машину почати роботу в найбільш зручний для вас час.
Система сушіння гарячим повітрям HotAir
Вас дратує одна думка про те, що потрібно десь розкладати посуд для сушіння після того, як дістали його з посудомийної машини? Нині все змінилося! Система HotAir сушить посуд у посудомийній машині шляхом випаровування води та конденсації. Гаряча вода від високої температури останнього полоскання випаровується з посуду. Внутрішня поверхня посудомийної машини та повітря всередині гарячі, а посуд залишається сухим. Чисто, сухо, зручно.
Складні елементи нижнього кошика
Можливість регулювати складні елементи в кошиках означає, що їх можна відрегулювати під тарілки, сковороди та навіть листи. Тепер можна легко мити будь-яку сковороду або інший великий посуд.
Звуковий сигнал
Звуковий сигнал сповіщає про завершення програми.
Індекс енергоспоживання A++
Кожне п'яте миття безкоштовне! Близько 90% побутової техніки Hansa мають клас енергоспоживання A++. Це означає, що ви заощаджуєте 21% електроенергії в порівнянні з посудомийною машиною класу А.
Електронний індикатор ополіскувача
Для дбайливого поводження з вашим посудом та кращої ефективності миття, сіль розподіляється автоматично, залежно від жорсткості води. Якщо солі недостатньо – електронні сенсорні датчики відразу це виявлять.
Електронний індикатор наявності солі
Ми піклуємося про ваші кухонні та столові прилади, так само як і про ефективність, ми гарантуємо, що наші посудомийні машини розподіляють сіль автоматично залежно від твердості води. Якщо солі замало – електронні сенсорні датчики відразу це виявлять.
| Комплектация | Посудомийна машина Внутрішнє обладнання Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5 х 44.8 х 55 см |
| Вага | 31 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 х 48.5 х 64.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 45 х 58 см |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 9 |
| Витрата води за цикл/рік | 9/2520 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.691/197 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Основні програми | Інтенсивне 65 °C Інтенсивна (миття (65 °C)) Миття (65 °C) 205 хв Eco (миття 45 °C) Полоскання 60 °C) 220 хв 90 хв (миття 60 °C/полоскання 65 °C) 90 хв Швидка (миття 50 °C/полоскання 45 °C) 30 хв |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Індикація часу | Немає |
| Додаткова інформація | Електронне пом'якшення води Відкладення старту на 3/6/9/12 годин 3-ступеневий фільтр у складеному вигляді (головний фільтр, мікрофільтр, фільтр грубого очищення) |
| Тип мотора | Асинхронний |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | LED |
| Номінальна потужність | 1930 Вт |
| Внутрішнє оснащення | Складані елементи у нижньому кошику Регульований за висотою верхній кошик Дві полиці для чашок на верхньому кошику Кошик для столових приборів у нижньому кошику |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.