(0) |
У щоденному ритмі надзвичайно важливо приділяти час та увагу близьким. Так добре зібратися разом за столом на кухні, додати трошки турботи та любові до смачних домашніх страв, обговорити радості та успіхи за день та не турбуватися про цілу гору брудного посуду. Довірте рутинні справи посудомийній машині ELEYUS, а найцінніший час присвятіть найважливішим людям.
ELEYUS DWB 60036 - містка та функціональна посудомийна машина для бездоганно чистого та висушеного посуду. Щоб ваше інтер'єрне рішення залишалося цілісним, посудомийка інтегрується в кухонний гарнітур, а на фасад встановлюється звичайна панель.
15 комплектів посуду
Комфортно розміщуйте 15 комплектів посуду при максимальному завантаженні посудомийної машини. Наявність такої помічниці на кухні порадує господиню великої родини, шеф-кухаря чи любителів готувати.
Додаткова полиця для столових приладів EcoTray
Додаткова верхня висувна полиця EcoTray вміщує столові прилади, маленькі блюдця та невеликі чашки в горизонтальному положенні, щоб заповнення посудомийки стало зручніше. Полиця EcoTray зручно розвантажується в потрібному місці після миття, адже вона легко знімається.
Половинне завантаження
Якщо посуду недостатньо для повного завантаження посудомийки та ви хочете розпочати процес миття - обирайте режим половинного завантаження, заощаджуючи при цьому воду та електроенергію.
Захист від протікання Total AguaStop
Система AquaStop гарантує постійний захист від протікання не тільки посудомийної машини, а й вхідного шланга. Тому ви можете бути спокійними, навіть коли посудомийка працює за вашої відсутності у будинку або в нічний час.
Сушіння TurboPower
Надшвидке сушіння TurboPower під впливом циркулюючого гарячого повітря бездоганно висушує вимитий посуд за короткий час.
Автоматична програма
Мрієте про ретельне очищення з мінімальними витратами води, електроенергії та часу? Сенсор чистоти води розпізнає рівень забруднення посуду, тому автоматична програма підбирає максимально ефективний цикл миття.
Гігієнічна програма
Будьте впевнені в максимально ефективному очищенні дитячого посуду та пляшечок від мікробів та бактерій. Стерильно чистий посуд завдяки ополіскуванню водою нагрітою до 70°С – звичайна справа для гігієнічної програми. Верхня полиця, що регулюється, дозволяє оптимально використовувати простір посудомийної машини. Вибирайте, що розмістити на нижній полиці – високі тарілки або широкі каструлі, просто регулюючи висоту верхньої полиці.
Відкладений старт
Налаштуйте таймер відкладеного старту до 19 годин і посудомийна машина почне миття в запланований час, щоб посуд був чистим перед сніданком або вечерею. Приємний бонус – економія електроенергії за нічним тарифом.
| Комплектация | Вбудована посудомийна машина Монтажний комплект Шаблон для монтажу фасадної панелі Інструкція Гарантійний талон Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82-87 х 59.8 х 57 см |
| Вага | 38 кг |
| Вага в упаковці | 40.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 86 х 64.4 х 66 см |
| Додаткові характеристики | Напруга: 220-240 В, 50 Гц |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82-87 х 60 х 57 см |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 15 |
| Витрата води за цикл/рік | 9-12/2520 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.94/270 кВт*год |
| Тип сушіння | Турбосушарка |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Автоматична Гігієнічна Попереднє ополіскування (замочування) Повсякденне миття Експрес-програма Економічна програма (Еко) |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Датчики | Чистоти води |
| Індикація часу | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Відкладений старт (до 19 год) |
| Тип мотора | Асинхронний |
| Колір панелі керування | Білий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Номінальна потужність | 1900 Вт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.