(0) |
Система AirDry посудомийної машини моделі 300 завершує кожен цикл подувом свіжого повітря, забезпечуючи втричі найкращі результати проти систем із закритими дверцятами. Наприкінці фази сушіння дверцята автоматично відчиняються, й повітря повністю висушує тарілки та столове приладдя.
AirDry пришвидшує сушіння до трьох разів
AirDry — нове слово на завершення сушіння: використання природної циркуляції повітря майже втричі продуктивніше від систем із зачиненими дверцятами. Ближче до кінця циклу дверцята відчиняються на 10 см, і повітря ідеально досушує посуд.
Швидко та ефективно
Новий спосіб заощадити час. Коротка 30-хвилинна програма миття — ідеальне рішення для невеликого завантаження. І все це без шкоди для результатів! Ідеальне миття — і швидко.
Просте встановлення, PerfectFit
Ковзні петлі PerfectFit, як ніколи раніше, спрощують встановлення нової посудомийної машини. Петлі підходять для вбудованих машин будь-якої висоти та навіть позбавляють потреби різати плінтус. Можете бути певні: ваша машина ідеально впишеться в кухню.
| Комплектация | Посудомийна машина Інструкція Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8 х 59.6 х 55 см |
| Вага | 38 кг |
| Вага в упаковці | 39 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 92 x 66 x 59.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 - 88 х 60 х 55 см |
| Потужність підключення | 1950 Вт |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 13 |
| Витрата води за цикл/рік | 9.9/2772 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 1.039/281 кВт*год |
| Тип сушіння | Інтелектуальна |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Основні програми | 160 хв 90 хв Eco Швидка 30 хв |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Датчики | Завантаження Чистоти води |
| Індикація часу | Сигнал завершення програми |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткова інформація | Автовимкнення Текстова/символьна панель керування Система термоефективності Функція відкладеного старту: 3 години Технологія AirDry Матеріал камери: неіржавка сталь Aqua Control - система захисту від протікання з двошаровим наливним шлангом та електромагнітним клапаном на початку наливного шланга 2 регульовані ніжки + 1 спереду для регулювання задніх ніжок Кріплення дверей на ковзних напрямних |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | LED |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Внутрішнє оснащення | Верхній кошик зі змінною висотою Складані полиці для чашок Незнімна поличка для тарілок |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.