(0) |
Стійке розташування столових приладів, чашок Espresso та дрібних предметів кухонного начиння. Третій рівень завантаження
Замінює кошик для столових приладів. Розташовується над верхнім коробом. Повністю виймається для полегшення завантаження та вивантаження столових приладів. Поміщається у стандартну висувну скриньку для столових приладів.
RackMatic система регулювання по висоті
Місткий верхній короб можна регулювати по висоті в цілому на 5 см між трьома положеннями простим рухом руки — завдяки системі Rackmatic. Тарілки для піци або фужери на високій ніжці - ця система дозволяє дуже гнучко створити додаткове місце для високих предметів посуду у верхньому або нижньому коробі.
Silence program
Програма «Тиша» — найтихіший спосіб запуску вашої посудомийної машини. Активуючи її, ви автоматично знижуєте рівень шуму посудомийної машини до мінімально можливого рівня. Це досягається за допомогою спеціально адаптованої програми Eco 50°C, зниженого тиску розпилення та продовженої фази очищення.
InfoLight — індикатор, який повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює
Точка на підлозі під посудомийною машиною, що світиться, горітиме протягом ходу програми та автоматично згасне після завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води протягом усього терміну служби приладу
Збої в роботі обладнання, як видається, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, що коштує вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини з системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з вимикачем поплавця, які забезпечують 100% захист від протікання. Щобільше, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін служби вашого пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.
Інноваційна технологія оптимального використання води для максимальної ефективності миття посуду
Bosch винайшов нову унікальну систему миття ActiveWater, яка дозволяє максимально ефективно використовувати кожну краплю води. На основі таких параметрів, як швидке нагрівання, оптимізована система фільтрації, цільовий розподіл води та збільшена потужність помпи складається формула ActiveWater: менше води та енергії, більше потужності. Посудомийні машини ActiveWater здатні вимити 14 комплектів посуду, використовуючи лише 10 літрів води під час програми "Економічна 50°C". Також усі машини ActiveWater можуть приєднуватися до системи постачання гарячої води, і в такому разі рівень споживання енергії становить лише 0.6 кВт/год. для програми "Економічна 50°C".
Двигун EcoSilence Drive: миття посуду так, як ви ніколи не чули
Підтримувати чистоту в будинку може бути важко. Зберегти тишу іноді здається просто неможливо! Наші посудомийні машини з двигуном EcoSilence Drive забезпечують високу якість миття з низьким рівнем шуму. Прилади з EcoSilence Drive обладнані безшумним, безщітковим, економним двигуном, що оптимально зменшує шум тертя, забезпечуючи таким чином більш плавне, тихе функціонування.
Гарантія якості Bosch: на всі посудомийні машини 10 років гарантії від наскрізної корозії
Інженери компанії Bosch впровадили багато інновацій, які гарантують надзвичайно довгий термін служби побутових приладів. Наприклад, вони розробили нову конструкцію внутрішньої камери посудомийної машини, яка відрізняється особливими технологіями, пов'язаними з виробництвом, обробкою та з'єднанням складових елементів камери. Ці технології у поєднанні з високоякісними пластинами з нержавіючої сталі становлять максимальний захист проти наскрізної корозії. Отримайте і ви користь від інноваційних технологій та скористайтеся 10-річною гарантією проти наскрізної корозії внутрішньої камери посудомийної машини.
Ефективне використання мийних засобів
Засіб для миття розміщується в диспенсері зверху на дверцятах. Перед початком процесу миття він падає в спеціальний кювет у верхньому коробі, що гарантує його ретельне розчинення завдяки чіткому напрямку струменів води.
Автоматичні програми
Неправильний вибір програми витрачає не лише час, а й воду та енергію. Автоматичні програми Bosch самостійно регулюють температуру води та час полоскання під час миття посуду відповідно до ступеня забруднення та обсягу завантаження. Це означає, що за допомогою автоматичних програм ви використовуєте стільки води, скільки потрібно для досягнення найкращих результатів. Правильне миття для кожного завантаження — це лише одне натисканням кнопки!
Початок роботи програми можна відкласти в залежності від моделі від 1 до 24 годин
Мийте, коли захочете. Наприклад, вдень, коли ви на роботі, щоб до вашого приходу посуд був чистим. Або вночі, коли починає діяти знижений тариф на електроенергію.
Найбережніше ставлення до крихкого посуду
Крихкий посуд буде захищений від температурного шоку, завдяки спеціальному резервуару для теплообміну в бічній стінці посудомийної машини.
| Комплектация | Посудомоечная машина Внутреннее оснащение Инструкция по эксплуатации Гарантийный талон Фасадная декоративная панель в комплект не входит |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5 х 59.8 х 55 см |
| Вага | 35.9 кг |
| Вага в упаковці | 38.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | SMV |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 88 х 67 х 66 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.5-87.5 х 60 х 55 см |
| Потужність підключення | 2400 Вт |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Місткість комплектів | 13 |
| Витрата води за цикл/рік | 9.5/2090 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.92/202 кВт*год |
| Тип сушіння | Інтенсивна (з теплообмінником) |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Пользовательская программа Quick L Автоматическая 45-65°C Эко Интенсивная Тихая |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Датчики | Визначення виду мийного засобу Завантаження |
| Індикація часу | Промінь на підлозі |
| Додаткова інформація | Материал бака: Нержавеющая сталь/поллинокс Цифровой индикатор остаточного времени Индикатор завершения программы Система ExtraDry Дистанционный запуск Очистка машины Система DosageAssist Дополнительная сушка Технология защиты стекла Технология Home Connect |
| Тип мотора | Інверторний EcoSilence Drive |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Внутрішнє оснащення | Корзина для столовых принадлежностей Стопор коробов |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.