(0) |
SatelliteClean: повне охоплення
SatelliteClean — це бездоганна чистота: як порівняти зі звичайними приладами, якість миття поліпшується майже втричі. Подвійне обертання розпилювача з постійною зміною кута струменів ретельно відмиває навіть габаритний посуд.
Знищуйте всі шкідливі бактерії на посуді за допомогою функції ExtraHygiene
Завдяки функції ExtraHygiene посуд буде максимально чистим. Вона включає фазу санітарної обробки за допомогою потужного полоскання, за якої температура в посудомийній машині досягає 69 °C. Це гарантовано знищує майже всі шкідливі бактерії посуду.
Здвоєні розбризкувачі: вода охопить кожен куточок
Два обертових розпилювачі цієї посудомийної машини охоплять водою кожен келих, блюдо та тарілку. Ці розбризкувачі подбають про те, щоб вода охопила кожен куточок, а посуд під час вивантаження сяяв чистотою. Як у верхньому, так і в нижньому кошику.
Кошик QuickLift змінює висоту, полегшуючи вам вивантаження посуду
Чи то завантаження, чи то вивантаження посуду, кошик QuickLift додасть процесу комфорту. Навіть якщо кошик повністю завантажений габаритним посудом, система QuickLift дасть змогу вам підібрати зручну висоту для доступу до нього.
Швидко та ефективно
Новий спосіб заощадити час. Коротка 30-хвилинна програма миття — ідеальне рішення для невеликого завантаження. І все це без шкоди для результатів! Ідеальне миття — і швидке.
| Комплектация | Посудомийна машина Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 44.6 х 61.5 см |
| Вага | 40.2 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 90 х 49 х 68.5 см |
| Потужність підключення | 1950 Вт |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 9 |
| Витрата води за цикл/рік | 9.5/2660 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.689/193 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Eco 50 60/90/160 хв Супершвидка 30 хв AUTO Sense Machine Care Ополіскування й очікування |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Датчики | Завантаження Чистоти води |
| Індикація часу | Промінь на підлозі |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткова інформація | Система сушіння AirDry Функція ExtraHygiene Функція GlassCare Функція XtraPower Функція AutoOff |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | LED |
| Внутрішнє оснащення | Нижній планетарний розпилювач Верхній кошик з системою FlexiLift Кошик для столових приборів |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.