(0) |
Компактні посудомийні машини від компанії HANSA — це ідеальне рішення для кухні, де важливий кожен сантиметр. Ви отримуєте до 6 комплектів чистого посуду і водночас не займаєте дорогоцінне місце. Також компактні моделі стануть чудовим рішенням для покупців, які люблять експериментувати з інтер'єром, позаяк, на відміну від посудомийних машин стандартних розмірів, настільну можна легко та просто переміщати в кухонному просторі.
| Комплектация | Посудомийна машина Відділення для солі Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.8 х 55 х 50 см |
| Вага | 21 кг |
| Вага в упаковці | 25 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Настільна |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 51 х 55.5 х 64.5 см |
| Додаткові характеристики | Електронне пом'якшення води Триступеневий фільтр (головний фільтр з неіржавкої сталі, пластиковий мікрофільтр, пластиковий фільтр грубого очищення) Поплавковий перемикач Відкладення старту 2/4/6/8 годин Налаштування жорсткості води Потужність промивного насоса: 60 Вт Потужність дренажного насоса: 30 Вт Максимальна сила струму: 10 А Діапазон тиску води: 0.4-10 барів Шнур живлення з євровилкою: 150 см Шланг подавання води: 150 см Шланг для відведення води: 150 см Функціональні кнопки: увімк./вимк., відкладення старту, програма, старт/пауза |
| Вид | Компактна |
| Місткість комплектів | 6 |
| Витрата води за цикл/рік | 6.5/1870 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.609/174 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Основні програми | Інтенсивна 70 °C/140 хв Універсальна 60 °C/120 хв ECO 45 °C/230 хв Скло 45 °C/75 хв Швидка 40 °C/30 хв |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Індикація часу | Сигнал завершення програми |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткова інформація | Функція пам'яті |
| Тип мотора | Асинхронний |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | LED |
| Номінальна потужність | 1280 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.