(0) |
| Комплектация | Посудомоечная машина Внутреннее оснащение Инструкция по эксплуатации Гарантийный талон Фасадная декоративная панель в комплект не входит |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8 х 44.8 х 55 см |
| Вага | 32.9 кг |
| Вага в упаковці | 34 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 83.8 х 45.8 х 57 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 x 45 x 59 см |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 10 |
| Витрата води за цикл/рік | 8.9/2492 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.65/188 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Основні програми | Автопрограмма AquaFlex Интенсивная 70 Эко 50 Delicate 40 Quick&Shine Мини Предварительное замачивание |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Датчики | Чистоти води |
| Індикація часу | Промінь на підлозі |
| Додаткова інформація | Материал внутреннего корпуса: нержавеющая сталь |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Внутрішнє оснащення | Держатель для столовых приборов Третья корзина для столовых приборов |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.