Beko є великим турецьким брендом, що займається виробництвом безлічі різної техніки, включаючи побутові прилади. Компанії належать чотирнадцять заводів, що розташовані у різних країнах. Beko виділяється на тлі конкурентів тим, що розробляє свої власні технології, які суттєво підвищують ефективність техніки, тоді як багато інших компаній стоять на місці з погляду технологічного розвитку або копіюють вже створені технологічні рішення. Побутова техніка Beko постійно отримує різноманітні нагороди, такі як найвища нагорода "StiWa", нагороди дизайну та технології "Plus X", премії "ТРМ" та безліч інших.
Невисока вартість продукції Beko пов'язана з тим, що бренд дотримується гранично оптимального співвідношення ціни і функціональності в техніці, що створюється, а також не оснащує її «маркетинговими технологіями», які на практиці не відіграють жодної ролі. Більшість виробів відносяться до нижнього та середнього цінових діапазонів, але також є ряд продуктів у високому ціновому діапазоні, які вражають своїми технічними характеристиками. Beko намагається випускати моделі, які будуть добре поєднуватися з будь-яким інтер'єром - вся техніка виробляється в безлічі варіацій, багато з яких майже не відрізняються технічними характеристиками, але при цьому характеризуються різним дизайном.
Ще однією безперечною перевагою продукції Beko є те, що компанія думає про комфорт своїх покупців – всі продукти оснащуються інтуїтивно-зрозумілими системами управління і загалом дуже ергономічні. Поєднання всіх описаних вище переваг дозволило бренду завоювати велику популярність і стати однією з провідних компаній в ніші електроніки для дому.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 44.8 x 60 см |
| Вага | 35.9 кг |
| Вага в упаковці | 37.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 88.9 x 66.1 x 49.4 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології ProSmart Inverter, GlassCare, InnerClean, AquaFlex, Quick&Shine, AquaIntense, HygieneIntense |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 10 |
| Витрата води за цикл/рік | 2436 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.73 / 211 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Основні програми | Автопрограма Інтенсивна 70 Еко 50 Delicate 40 Quick&Shine Міні |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткова інформація | Система Акробат Автопрограма Половинне завантаження Відкладений старт Внутрішній корпус із нержавіючої сталі |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Внутрішнє оснащення | Полиця для чашок Тримач для столових приборів |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.