(0) |
3 в 1
За допомогою функції «3 в 1» посудомийна машина автоматично визначає, який вид мийного засобу використовується — звичайний набір або таблетка «3 в 1», та пристосовує до нього миття. Це забезпечує блискучий результат незалежно від використаного мийного засобу.
| Комплектация | Посудомийна машина Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5 х 44.8 х 60 см |
| Вага | 36.5 кг |
| Вага в упаковці | 41.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 х 49.5 х 64.5 см |
| Потужність підключення | 1930 Вт |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 9 |
| Витрата води за цикл/рік | 9/2520 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.705/196 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Основні програми | Швидка програма Інтенсивне миття Замочування ЕСО програма 1 година |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Датчики | Чистоти води |
| Індикація часу | Сигнал завершення програми |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткова інформація | Робоча камера з нержавіючої сталі Самоочистний фільтр |
| Тип мотора | Асинхронний |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | B |
| Індикація | LED |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.