(0) |
Захист від протікання
Ця модель посудомийної машини Whirlpool обладнана зовнішньою системою захисту від протікання. Система розміщена на шлангу водопостачання і призначена для захисту від переливу, у разі несправності приладу.
| Комплектация | Вбудована посудомийна машина Лоток для столових приборів Інструкція Гарантійний талон Фасадна декоративна панель до комплекту не входить |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82 х 59.8 х 55.5 см |
| Вага | 35.5 кг |
| Вага в упаковці | 37.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 91 х 62.5 х 67.5 см |
| Фірмові технології | 6th Sense |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 60 х 56 см |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Вид | Повногабаритна (60 см) |
| Витрата води за цикл/рік | 9.5/2660 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.663/190 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Індикація часу | На дисплеї Сигнал завершення програми |
| Додаткова інформація | Технологія 6TH SENSE Універсальний захист для келихів Система автоматичного відчинення дверцят NaturalDry FlexiSpace Технологія Super Silent Технологія PowerClean Pro |
| Тип мотора | Інверторний |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Індикація | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.