(0) |
Самоочищення фільтрів
Автоматична система запобігає засміченню фільтрів, а спеціальна система ополіскування запобігає неполадкам у їх роботі.
AquaStop
Посудомийні машини Gorenje обладнані найнадійнішим захистом від протікання - AquaStop. Якщо ви включили посудомийну машину Gorenje та вийшли з дому у справах, будьте спокійні! Вбудована система AquaStop забезпечить абсолютну безпеку. У разі виникнення протікання ця система перекриє надходження води, а насос відкачає воду, що залишилася, з бака машини.
Система MultiClack
Зручне рішення для миття великих каструль, тарілок та склянок! Верхній кошик у посудомийних машинах Gorenje можна розміщувати на двох рівнях. Переставляти між рівнями зовсім нескладно, оскільки фіксатори зручно розташовані з обох боків кошика. Система MultiClack надає більше можливостей для миття посуду різного розміру.
3 в 1
За допомогою функції "3 в 1" посудомийна машина автоматично визначає, який вид миючого засобу використовується - звичайний набір або таблетка "3 в 1", і пристосовує до нього миття. Це забезпечує блискучий результат незалежно від використаного миючого засобу.
| Комплектация | Посудомийна машина Гарантійний талон Набір для монтажу Фасадна декоративна панель в комплект не входить |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5 х 44.8 х 55 см |
| Вага | 32.5 кг |
| Вага в упаковці | 38 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 х 49.5 х 64.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 45 х 56 см |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Місткість комплектів | 11 |
| Витрата води за цикл/рік | 9/2520 л |
| Споживання електроенергії за цикл/рік | 0.74/207 кВт*год |
| Тип сушіння | Конденсаційна |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Основні програми | Швидка програма Інтенсивне миття ЕСО програма Замочування Щоднє миття |
| Індикатори | Наявності ополіскувача Наявності солі Режимів роботи |
| Датчики | Визначення виду мийного засобу |
| Індикація часу | Немає |
| Додаткова інформація | Сервісна діагностика Робоча камера з нержавіючої сталі |
| Тип мотора | Асинхронний |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Клас мийки | A |
| Клас сушіння | A |
| Номінальна потужність | 1760 Вт |
| Внутрішнє оснащення | Кількість кошиків: 3 Регулювання висоти верхнього кошика: Система Click-Clack Складні нижні тримачі для тарілок Кількість рівнів розпилення води: 5 Кількість розбризкувачів: 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.