(0) |
Віддалене керування - керуйте пранням за допомогою мобільного пристрою. Доступ та керування сушильною машиною, де б ви не знаходилися, - додаток Home Connect (Android та iOS).
Спід-пак: заощаджуйте час з нашими швидкими та високоефективними сушарками.
autoDry: дбайлива і точна сушка, яка дбає про стан ваших речей.
Часткове завантаження: оптимізуйте тривалість менших завантажень за допомогою точної оцінки вибраної програми.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 88 x 62 x 67 см |
| Вага | 55.9 кг |
| Вага в упаковці | 56.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 84.2 x 59.8 x 61.3 см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові характеристики | Барабан softDry Звукоізоляція Технологія AntiVibration (Антивібрація) Зворотний рух барабана Система захисту від зминання Сенсор вологості Стінки з антивібраційними панелями Рідкокристалічний дисплей Фільтр для ворсу Цифровий індикатор зворотного відліку |
| Споживання електроенергії | 1.6 кВт*год |
| Функції | Home Connect Спід-пак Технологія autoDry (автоДрай) selfCleaning Condenser Функція паузи/дозавантаження Регулювання температури сушіння |
| Рівень шуму, дБ | 61 |
| Ширина, мм | 598 |
| Глибина, мм | 613 |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос |
| Тип зливання води | Каналізація |
| Функції та можливості | Smart керування;Антизминання (легке прасування);Блокування від дітей;Відкладений старт;Дисплей;Експрес-сушіння;Захист від протікання;Сигнал про завершення програми |
| Кут відкриття дверцят | 170 ° |
| Програми сушіння | Подушки Сорочки/Блузи Змішана білизна Рушники Гігієнічна Бавовна Верхній одяг Постільна білизна Програма за часом, тепла Бавовна Еко Супер 40 Синтетика Спідня білизна |
| Об'єм барабана | 112 л |
| Потужність підключення | 600 Вт |
| Кількість програм сушіння | 13 |
| Клас енергоспоживання/сушіння | A+++ |
| Завантаження білизни | 9 кг |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, мм | 842 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.