(0) |
Candy: історія успіху – від першої італійської пральної машини до модельного ряду побутової техніки з Wi-Fi.
Все почалося 1945 року, коли Candy створила першу італійську пральну машину. З того часу Candy стали невід'ємною частиною сімейного життя, пропонуючи споживачеві продукти, які полегшують повсякденний побут.
Італійське походження відчувається у кожному побутовому приладі. На шести заводах у Європі та Азії виробляють техніку, в якій тісно переплелися колосальний досвід проектування, творчий потенціал та вишуканий стиль, характерний італійській культурі.
| Комплектация | Інструкція, гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.6 х 58.5 см см |
| Вага | 45.5 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 х 65 х 62 см см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Споживання електроенергії | 1.21 кВт*ч Объем резервуара конденсата 5 л кВт*год |
| Функції | Легке прасування (Super Easy Iron) Вибір ступеня сушіння Запам'ятовування налаштувань програм Блокування керування Відкладений старт (до 24 год) |
| Рівень шуму, дБ | 66 |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос |
| Тип зливання води | Водозбірник;Каналізація |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування);Блокування від дітей;Відкладений старт;Дисплей;Експрес-сушіння;Розміщення у колону;Сигнал про завершення програми |
| Кут відкриття дверцят | 165 ° ° |
| Програми сушіння | Щоденне сушіння 59 хв Щоденне сушіння 45 хв Еко 30 хв Освіження речей Спортивні речі Розгладжування складок Мале завантаження Вовна (WOOLMARK) Сорочки Синтетика Темні та кольорові речі Джинси Білі речі Бавовна |
| Об'єм барабана | 125 л л |
| Потужність підключення | 900 Вт Вт |
| Кількість програм сушіння | 16 |
| Клас енергоспоживання/сушіння | B |
| Завантаження білизни | 11 кг кг |
| Об'єм резервуара конденсату | 5 л л |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.