(0) |
AquaWave
Хвилеподібне обертання барабана для делікатного догляду
Сушіння може погано впливати на стан одягу. Представляємо систему AquaWave з вигнутим склом дверцят і лопатями особливої форми, які хвилеподібно переміщують білизну в барабані, забезпечуючи більш дбайливий догляд та підвищуючи ефективність сушіння. Наступного разу, коли хтось скаже, що у вас нова річ, а ви відповісте, що це стара, можливо, це буде найщирішою правдою.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.6 x 59.7 x 56.8 см |
| Вага | 32.5 кг |
| Вага в упаковці | 33.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88 x 65 x 58.5 см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Споживання електроенергії | 4.21 кВт*год |
| Рівень шуму, дБ | 65 |
| Ширина, мм | 597 |
| Глибина, мм | 568 |
| Принцип відведення вологи | конденсаційний |
| Тип зливання води | Водозбірник |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування) Блокування від дітей Відкладений старт Дисплей Експрес-сушіння Розміщення у колону Сигнал про завершення програми |
| Висота, мм | 846 |
| Кут відкриття дверцят | 155 ° |
| Список пральних машин для комплекту | усі пральні машини BEKO із завантаженням 8-11 кг |
| Програми сушіння | Бавовна сушіння під праску Бавовна сушіння у шафу Бавовна сушіння у шафу + Бавовна екстрасушіння Синтетика сушіння під праску Синтетика сушіння у шафу Джинси Освіжити 60' 30' 10' Спортивні речі Гігієнічна Сорочки Експрес |
| Об'єм барабана | 102 л |
| Кількість програм сушіння | 15 |
| Клас енергоспоживання/сушіння | В/В |
| Завантаження білизни | 7 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.