(1) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років гарантії на інверторний мотор |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 60 x 60 см |
| Вага | 50 кг |
| Вага в упаковці | 52 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89.5 х 67 х 69.5 см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Додаткові характеристики | Додаток Smart Control Додаток Smart Things Підтримка SmartThings App Реверсивні двері (зміна положення) Тип барабана: Diamond AI Control Вбудований WiFi |
| Споживання електроенергії | 192 кВт*ч/год кВт*год |
| Функції | Сушка за часом Сигнал рівня вологості (Mixed Load Bell/Damp Alert) Попередження складок Розумна сушка OptimalDry System |
| Рівень шуму, дБ | 64 |
| Ширина, мм | 600 |
| Глибина, мм | 600 |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос |
| Функції та можливості | Smart керування Антизминання (легке прасування) Блокування від дітей Дисплей Підсвітка барабана Розміщення у колону |
| Висота, мм | 850 |
| Програми сушіння | Холодне повітря Сушка праскою Час сушки Тепле повітря Рушники Бавовна Вовна Сорочки Постільна білизна Швидка сушка 35' Делікатні тканини Змішані тканини Синтетика Гігієна Верхній одяг Air Refresh |
| Клас енергоспоживання/сушіння | A+++ |
| Завантаження білизни | 9 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.