Упевнене сушіння
Сушильний барабан 9000 Absolute Care забезпечує чудову точність сушіння та догляд завдяки технології 3DScan та Absolute Care. Він зчитує рівень вологості всередині речей, забезпечуючи рівномірне сушіння навіть багатошарового одягу. Одяг та пуховики будуть пухнастими та теплими.
Технологія 3DSCAN. Ковдри та пухові куртки як нові. 100% відновлення
Технологія 3DScan забезпечує максимальну точність результатів сушіння та бездоганний догляд. Вона сканує на глибину до 5 см для визначення рівня вологості виробу. Точна оцінка особливостей виробів дозволяє рівномірно сушити навіть пухові куртки та ковдри, щоб вони залишалися м'якими та теплими. 11092.
Менше складок. Зручне прасування. Завдяки PROSTEAM
ProSteam допомагає нейтралізувати неприємні запахи та зменшує кількість складок на вашому одязі. Це дозволяє докладати менше зусиль у процесі прасування, зменшуючи тим самим ризик пошкодження одягу. Завдяки ProSteam одяг довше залишається у відмінному стані.
За результатами тестування з використанням методу внутрішнього випробування використання ProSteam у циклі прання виробів зі 100% бавовни дозволяє зменшити кількість складок на 40%.< br />
ABSOLUTECARE.Гарантовано без усадки
AbsoluteCare використовує теплова помпа та точне регулювання рухів та температури для безпечного сушіння делікатних тканин. Тому одяг із вовни не дає усадку, а вироби з шовку не втрачають своєї форми. Він відновлює вологозахисні властивості верхнього одягу та має сертифікат Woolmark Blue.
Порівняно з сушінням у розправленому вигляді.
Новий рівень взаємодії з приладами за допомогою AEGCONNECTED
Використовуйте програму My AEG Care для персоналізації налаштувань та отримання практичних порад та пропозицій. Налаштуйте цикли прання та надсилайте інструкції вашому приладу, щоб налаштувати його під ваші потреби та звички. Розумний і простий догляд за допомогою смартфона.
| Комплектация | Сушильный автомат Шланг для слива конденсата |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.6 х 63.8 см |
| Вага в упаковці | 55 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові характеристики | Технология Heat pump |
| Споживання електроенергії | 1.68 кВт*год |
| Функції | Установка степени сушки |
| Ширина, мм | 596 |
| Глибина, мм | 638 |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос |
| Тип зливання води | Водозбірник |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування) Дисплей Підсвітка барабана Розміщення у колону |
| Висота, мм | 850 |
| Програми сушіння | Сушка Охлаждение Сушка "под глажение" Сушка "в шкаф" Экстра сушка Легкая глажка/Окончание |
| Потужність підключення | 900 Вт |
| Клас енергоспоживання/сушіння | А+++ |
| Завантаження білизни | 9 кг |
| Об'єм резервуара конденсату | 5.28 л |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.