(0) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.6 х 59.7 х 54.3 см |
| Вага | 39.5 кг |
| Вага в упаковці | 41.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 х 64 х 59 см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Фірмові технології | Aquawave HeatPump IronFinish SilentTech |
| Функції | Перенавішування дверцят Анти-зминання Зворотний рух барабана Налаштування рівня сухості Індикатор очищення конденсатора Індикатор наповненості контейнера |
| Рівень шуму, дБ | 64 |
| Ширина, мм | 597 |
| Глибина, мм | 460 |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос |
| Тип зливання води | Каналізація |
| Функції та можливості | Smart керування Антизминання (легке прасування) Блокування від дітей Відкладений старт Дисплей Експрес-сушіння Захист від протікання Підсвітка барабана Сигнал про завершення програми |
| Висота, мм | 846 |
| Кут відкриття дверцят | 155 ° |
| Програми сушіння | Бавовна Бавовна Еко Синтетика Мікс Рушники GentalCare Експрес Щоденна Час сушіння Джинси Спортивні речі Пухові вироби Сорочки Експрес Гігієнічна сушка Гігієнічно освіжаючий цикл |
| Об'єм барабана | 92.5 л |
| Кількість програм сушіння | 15 |
| Номінальна потужність, Вт | 900 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.