(0) |
Делікатне та економне сушіння речей у сушильній машині з технологією теплового насоса.
Завдяки цій ефективній технології вам не потрібно підключати сушильну машину до води, а також вона не видуватиме повітря до приміщення. Теплообмінник у таких машинах працює на фреоні, що значно ефективніше ніж звичайні сушильні машини та дозволяє економити ресурси та гроші (у порівнянні з іншими типами сушильних автоматів).
Великий барабан AQUAWAVE
Спеціальна хвиляста форма поверхні зменшує площу контакту речей з барабаном, завдяки чому речі не псуються через надмірне тертя, а процес сушіння відбувається делікатніше та швидше.
Програма «Тиша»
Менше шуму та більше спокою. Сушіння білизни під час сну малюка - це патова ситуація: або прокинеться малюк, або білизна залишиться мокрою. Так було раніше. Завдяки програмі «Тиша» ви і ваша сім'я зможете спокійно спати вночі, поки сушильна машина працюватиме трохи голосніше за шепіт.
Напрямок відчинення дверей можна змінити для полегшення доступу, особливо при установці пральної та сушильної машини в колоні. За допомогою нашої запатентованої конструкції петель та дверей кінцевий споживач може легко перевісити дверцята так, як йому потрібно.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років гарантії на інверторний мотор |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.6 х 59.8 х 60.5 см |
| Вага | 45 кг |
| Вага в упаковці | 47 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 х 65 х 64 см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Фірмові технології | Aquawave HeatPump IronFinish SilentTech |
| Додаткові характеристики | Перевішування дверцят |
| Функції | Налаштування рівня сухості Індикатор очищення конденсатора Індикатор наповненості контейнера Зворотний рух барабана IronFinish |
| Рівень шуму, дБ | 63 |
| Ширина, мм | 598 |
| Глибина, мм | 605 |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос |
| Тип зливання води | Водозбірник |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування) Блокування від дітей Відкладений старт Дисплей Експрес-сушіння Захист від протікання Підсвітка барабана Розміщення у колону Сигнал про завершення програми |
| Висота, мм | 846 |
| Кут відкриття дверцят | 155 ° |
| Список пральних машин для комплекту | B5WFU58436W B3WFU5943W WUE8616XBCW |
| Програми сушіння | Бавовна Бавовна Еко Синтетика Вовна Нічний режим Пухові вироби Спортивні речі Регулювання часу сушіння Гігієнічно освіжаючий цикл Гігієнічна сушка Експрес Джинси Мікс Освіжити з парою Ready to Wear (ефект прасування) |
| Об'єм барабана | 110 л |
| Кількість програм сушіння | 15 |
| Клас енергоспоживання/сушіння | A+++ |
| Завантаження білизни | 8 кг |
| Номінальна потужність, Вт | 800 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.