(0) |
Для тих, хто шукає дійсно потужну, легку у використанні та містку сушильну машину, CANDY розробила функціональний сушильний пристрій з унікальною запатентованою системою для збирання конденсату EASY CASE. Тепер Ви можете чітко контролювати рівень води в резервуарі, який розміщений на завантажувальних дверцятах, і в разі потреби легко його зняти.
Крім того, розуміючи, що розмір має значення, CANDY представляє сушильну машину місткістю 8 кг в новітньому дизайні від італійських майстрів.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 58.5 см |
| Вага | 41.5 кг |
| Вага в упаковці | 43 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 х 65 х 62 см |
| Тип | Барабанний апарат |
| Додаткові характеристики | 7 швидких циклів прання Тепловий насос Heat-Pump EasyCase (контейнер, у дверцятах, для збирання конденсату) Wi-Fi керування зі смартфона у програмі hOn) |
| Споживання електроенергії | 1.92 кВт*год |
| Функції | Додаткове полоскання Вибір ступеня забруднення Пара Вибір ступеня сушіння (під праску, дуже сухо, на вішак) |
| Рівень шуму, дБ | 67 |
| Ширина, мм | 600 |
| Глибина, мм | 585 |
| Принцип відведення вологи | Тепловий насос конденсаційний |
| Тип зливання води | Водозбірник |
| Функції та можливості | Антизминання (легке прасування) Блокування від дітей Відкладений старт Дисплей Експрес-сушіння Розміщення у колону Сигнал про завершення програми |
| Висота, мм | 850 |
| Кут відкриття дверцят | 180 ° |
| Список пральних машин для комплекту | Всі повногабаритні пральні машини Candy |
| Програми сушіння | Сушіння бавовни Сушіння білих речей Сушіння джинс Сушіння темних та кольорових речей Сушіння синтетики Сушіння сорочок Сушіння вовни (WOOLMARK) Ідеальне щоденне сушіння 59 хв Щоденне сушіння 45 хв Сушіння Еко 30 хв Сушіння з малим завантаженням Програма розгладження складок Сушіння спортивних речей Програма освіження речей |
| Об'єм барабана | 125 л |
| Кількість програм сушіння | 16 |
| Клас енергоспоживання/сушіння | A++/В |
| Завантаження білизни | 8 кг |
| Об'єм резервуара конденсату | 5 л |
| Номінальна потужність, Вт | 900 |
| Діаметр люка | 35 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.