(0) |
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1 кг кг |
| Вага в упаковці | 1.1 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 25 х 10 см см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Концентратор (2шт) |
| Режим | Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Концентратор |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.