(0) |
Фен HD-R300PT оснащений потужним BLDC-двигуном зі швидкістю обертання до 110 000 об./хв – запорука швидкого й ефективного сушіння волосся. Передбачено дві швидкості та три температурні режими, що дає змогу налаштовувати пристрій відповідно до індивідуальних потреб і типу волосся. Завдяки функції Cool Shot вдасться легко зафіксувати зачіску, тоді як технологія іонізації допомагає зменшити статичну електрику й надає волоссю блиск і гладкість. Ергономічний дизайн фена забезпечує комфорт і зручність у використанні.
Фен HD-R300PT
Високопродуктивний BLDC двигун 110000 об/хв
2 швидкості
3 температурні режими
LED індикація
Функція Cool Shot
Технологія іонізації
Ергономічний дизайн
Захист від перегріву
Магнітні насадки: концентратор, дифузор
Знімний фільтр
Петелька для підвішування
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50/60 Гц
Потужність: 1600 Вт
12 місяців
| Комплектация | Фен, гарантійний талон, інструкція |
| Гарантия | 12 місяців |
| Вага | 0.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9х28х19 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Функція Cool Shot, технологія іонізації, знімний фільтр. |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Концентратор, дифузор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 27x17x7 см |
| Вид насадки | Дифузор;Концентратор |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.